Hakkımızda

Transval LTD.ŞTİ.

Biz kimiz?

Şirketimiz 1974 yılında TRANSMONDIAL ELEKTRİK olarak BABAMIZ Adem AĞIRBAŞ tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar motosiklet sektöründe bobin, meksefe, korna, komple manyeto gibi elektrikli donanımlar üretmiştir. İç piyasa ve Avrupa’nın değişik ülkelerine “TRANSVAL” markasıyla yoğun ihracat yapmıştır. 2013 yılında şirketimiz bisiklet sektörüne geçme kararı alarak yeni Şirket unvanıyla (TRANSVAL BİSİKLET DIŞ TİCARET SAN VE TİC LTD ŞTİ) “TRANSVAL markasıyla bisiklet üretimine başlamıştır.

4000 m2 kapalı alanda yılda 120.000 bisiklet, 400.000 adet alüminyum jant üretim kapasitesine sahiptir. Fabrikamız en modern makinelerle güvenli kalite standardında üretim yapmaktadır.

Firmamız ISO 14001:2004/ ISO 9001:2008 / OHSAS 18001:2007,

CE belgelerine sahiptir.

Üretimimizin büyük bir oranı iç piyasaya yöneliktir. Son iki yılda ALMANYA, HOLLANDA ve YUNANİSTAN başta olmak üzere AB ülkelerine bisiklet ve elektrikli bisiklet ihracatımız olmuştur.
TRANSVAL Ailesi olarak ana hedefimiz FİYAT/KALİTE konusunda tüketiciye en iyi ve kaliteli ürünü sunmaktır. Türkiye genelinde geniş ve kalifiye bir servis ağına sahibiz.
Gayemiz her yıl üstüne koyarak gelişmek ve Bisiklet sektörünün liderleri arasında yer almaktır.
Bunun için de her türlü yatırımı gerçekleştirerek ürün yelpazesini genişletmek ve Sizlere en iyi hizmeti vermek ana politikamızdır.


BİROL AĞIRBAŞ.